O mnie

O mnie

łóżka kute tarnów balustrady tarnów

Szukasz solidnych i efektownych bram ogrodzeniowych lub balustrad? Zapraszam do Tarnowa!

Wiedza przekuta w biznes

Wiedzę w zakresie ślusarstwa i spawania elektrycznego oraz za pomocą migomatu, znajomość metali nierdzewnych i doświadczenie w zakresie ich cięcia, gięcia, spawania i szlifowania przekułem we własną firmę.

W mojej firmie oferuję szeroki wybór ogrodzeń, bram ogrodzeniowych i balustrad. W Tarnowie zajmuję się również wykonywaniem kutych łóżek, mebli ogrodowych, wieszaków i kwietników. Na specjalne zamówienie, nie tylko dla klientów w Tarnowie, wykonuję garaże blaszane, skrzynki gazowe i szafki na buty.

Perfekcja wykonania w rozsądnej cenie

Swoją ofertę kieruję zarówno do klientów indywidualnych, jak i dla firm szukających kompromisu pomiędzy jakością wykonania i ceną. Proponuję solidne wyroby i konkurencyjne stawki.

Fachowe doradztwo

Moim klientom doradzam w zakresie wykonywania podmurówki pod garaże, balustrad, bram i przęseł ogrodzeniowych, które następnie dowożę i obsadzam. Dotychczasowi klienci docenili mnie nie tylko za rzetelne i terminowe usługi, ale i za wsparcie podczas realizacji zleceń.

OfertaZapraszam do kontaktu telefonicznego lub osobistego. Zapewniam fachowe doradztwo poparte długim doświadczeniem. Ogrodzenia, bramy i łóżka kute tarnowianom (i nie tylko), produkuję przy użyciu niezawodnej stali z polskich hut. Więcej informacji w…

Garaże blaszane, balustrady, ogrodzenia i meble kute
W Tarnowie – na długie lata i na każdą kieszeń