Pielęgnacja kutych mebli

Pielęgnacja kutych mebli

Moim klientom oferuję usługę cynkowania i malowania proszkowego kutych elementów, którą zlecam specjalistom z zewnątrz. Dzięki temu wszystkie wyroby stają się odporne na deszcz i śnieg oraz inne czynniki zewnętrzne, a ich żywotność znacznie się wydłuża.

Kute łóżka

Ocynkowane i pomalowane proszkowo łóżka kute z mojej tarnowskiej firmy są w pełni zabezpieczone przed czynnikami zewnętrznymi. W celu dodatkowej pielęgnacji wystarczy je przecierać z kurzu podczas domowych porządków.

Balustrady, przęsła, garaże

W przypadku balustrad, bram ogrodzeniowych i garaży blaszanych klientom zalecam dokonywania przeglądu co 5 lat. Ewentualne skorodowania należy przetrzeć papierem ściernym i pomalować.

Meble kute do ogrodu

Ze względu na swój ciężar kute meble pozostają w ogrodzie często przez cały rok. Z tego względu wymagają regularnego czyszczenia przy pomocy drucianej szczotki. Ich powierzchnie warto również zabezpieczyć farbą ochronną, która zapewnia dłuższą ochroną.

Meble aluminiowe

Meble ogrodowe wykonane z aluminium są nie tylko lżejsze od kutych, ale i niezwykle łatwe w utrzymaniu. Są bardzo odporne na działanie czynników atmosferycznych, a w przypadku zabrudzeń mogą być czyszczone ogólnodostępnymi środkami czyszczącymi.

Już dziś wspólnie omówimy wymarzony projekt dostępnych w ofercie stalowych balustrad, łóżek i mebli kutych z Tarnowa.

Balustrady, łóżka, meble kute w Tarnowie
Wysoka jakość i trwałość

Comments are closed.